Загрузка...

Документы по требованию закона

На вимогу статті 12 Закону України про «Фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» - Установа зобов’язана розкривати клієнтам визначену законодавством інформацію про умови та порядок її діяльності, що розміщується на власному веб-сайті установи.

Регулятором юридичних осіб-суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають право надавати послуги фінансового лізингу, є Національний банк України.

В Національному банку України інформація щодо ліцензування вноситься зокрема до Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги (юридичні особи-лізингодавці).

З інформацією, яка міститься в Держреєстрі можна ознайомитись на сайті Національного банку України, за посиланням: https://bank.gov.ua/ua/supervision/split/registers-lists

Контактні данні органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності лізингових компаній:

Національний банк України

Місцезнаходження: вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601

Тел.: +38 (044) 230 18 44

Email: nbu@bank.gov.ua

 

Сервисное обслуживание

   Сервисная служба компании «Агровижн» делает все для того, чтобы наши клиенты в любой момент во время проведения сельскохозяйственных работ смогли получить помощь наших специалистов. Для этого мы создали Call Center:

7 дней в неделю
с 8.30 до 18.30

(056) 732 25 25
(056) 732 25 26

подробнее

Партнеры

Приобрести сельскохозяйственную технику без поддержки финансовых структур сложно, поэтому мы предоставляем возможность купить технику и оборудование в кредит или лизинг.

 

7 дней в неделю
с 8.30 до 18.30

(067) 568 74 22

подробнее

Новости от компании "Агровіжн"

Проведение бесплатных дефектовок техники New Holland

Проведення безкоштовного

дефектування

техніки New Holland